Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

Góry zimą dla początkujących - tu znajdziesz więcej informacji o korzystnej ofercie.

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem ceniącym świetnie opracowane i bezpieczne eskapady kierowane przez profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Exploruj.pl planuje trekkingi, których celem są pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią czynne spędzanie urlopu i dysponują umiarkowanym doświadczeniem w tego rodzaju ekspedycjach. Żeby partycypować w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia, a także świetna sprawność fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to wyprawa dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o ponadprzeciętnej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Dlaczego warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane doznania. Umożliwiają jednocześnie wcielenie w życie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w trudnych warunkach. Exploruj.pl zatrudnia kompetentnych przewodników i liderów znających dogłębnie charakter górskiego terenu, ale także entuzjastycznie dzielących się swoją wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Alpy i Dolomity.

Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]