Breloki i smycze z logo firmowym – tanie i funkcjonalne gadżety

Praca nad budową wizerunku firmy to trudne zadanie, wymagające podejmowania czynności z zakresu rozmaitych dziedzin. Jedną z nich jest oczywiście wykorzystanie gadżetów promocyjnych, które mają przywołać asocjacje z konkretną firmą. Te gadżety z elementami identyfikacji wizualnej powinny być ponad wszystko przydatne – wtedy osoby nimi obdarowane będą regularnie z nich korzystali i dzięki temu będą pozytywnie kojarzyć daną markę. Dlatego firmy wybierające tę formę reklamy najczęściej stawiają na takie gadżety jak okulary, długopisy czy power banki. Dużą popularnością cieszą się również breloki oraz smycze z nadrukiem. Dlaczego warto je wybrać? Jak można je wykorzystać?

Smycze z logo – gadżet nie tylko dla promocji

Powodu popularności smyczy i breloków z nadrukiem nie trzeba daleko szukać. O ich powodzeniu jako gadżetów stosowanych w marketingu przesądzają w szczególności ich niewysoka cena produkcji, nie przekraczająca zwykle paru PLN za jedną sztukę. To powoduje, że bez nadwyrężenia firmowego budżetu, można zamówić ich znaczną ilość. Nie jest to bez znaczenia dla podmiotów, które szykują większe działania promocyjne, opierające się między innymi o rozdawanie gadżetów sporej grupie osób, na przykład gościom firmowego pawilonu w trakcie giełdy czy też klientom sklepu. Smycze z logo są także nieraz nabywane przez instytucje dla własnych pracowników – pozwalają wygodnie nosić plakietki z ID oraz karty do otwierania drzwi.

Breloki reklamowe mogą być praktycznym gadżetem

A co z brelokami? Główną przyczyną, dla którego marketingowcy ochoczo sięgają po breloki z logo jest ich potężna niesamowite zróżnicowanie. Wśród nich są zarówno te używane jako element dekoracyjny do kluczy, jak i produkty o wysokiej użyteczności, jak przykładowo miarki, poziomice i otwieracze do butelek.