Kredyt dla firm bez zaświadczeń. Czy to możliwe?

Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo, z pewnością przechodziłeś trudniejsze momenty pod kątem finansowym. Klienci, którzy zwlekają z opłaceniem należności bądź nieprzewidziane wydatki na rozwój firmy – problemów może być wiele. Remedium może kredyt na działalność gospodarczą.

Typy kredytów dla firm

Istnieje wiele sposobów na wsparcie działalności firmy. Kredyt inwestycyjny dla firm pomaga realizować ich potrzebę rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm będzie zbawiennym zastrzykiem pieniężnym w gorszym okresie działalności. Przy doborze odpowiedniego kredytu warto kierować się dopasowaniem oferty do naszego modelu biznesowego. Na przykład jeśli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie KPiR lub ryczałtu, powinniśmy odszukać taką ofertę, która akceptuje powyższą metodę rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu właścicieli firm otrzymało kredyt dla firm bez zaświadczeń z US i ZUS, a nawet bez wykazania obrotu i dochodu. Aby włączyć się do grupy zadowolonych kredytobiorców, najlepiej skorzystać z porady rzetelnego doradcy kredytowego znającego wszystkie dostępne na rynku oferty i będzie potrafił wybrać tę najkorzystniejszą. Pomoże on również w przypadku, gdy chcesz uniknąć sprawdzenia przez bank rejestrów BIG i KRD.

Kredyt dla firm z krótkim stażem

Jeśli bank odmówił Ci pożyczki ze względu na krótki staż firmy, nie załamuj rąk. Na rynku funkcjonują oferty banków, kierowane do raczkujących przedsiębiorstw. Niektóre z nich są dostępne także dla firm, które ledwo co założone! Tutaj jednak znowu niezbędna okaże się konsultacja z doradcą, który przedstawi propozycje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszych dni po zarejestrowaniu firmy.