Koniec z ręcznym księgowaniem faktur w firmie! O automatycznej księgowości

Skieruj się na https://flobo.io, aby znaleźć informacje o Flobo.

Prowadzący własne firmy bezustannie poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – nie tylko dla największych podmiotów

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest za sprawą połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a następnie kontroluje czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko największych firm, ale także i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają zaledwie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niesłychanie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to przydatna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu obsługuje przelewy abonamentowe, zatem rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach językowych lub prywatnych, czyli tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą także pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za realizację usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]