Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za błędy lekarskie

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. dysponuje wyjątkowo rozbudowanym działem dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za szkodę będącą wynikiem czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne lub chociażby odszkodowanie za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż. Przykłady tego rodzaju spraw można bez problemu wymieniać, ale istotne jest to, że każdorazowo w przypadku powstania szkody jesteśmy gotowi do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego rodzaju sprawach. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno drogowych, jak i innych, jak np. upadek na śliskiej powierzchni. Często podejmujemy także sprawy wynikłe ze strat zaistniałych podczas wyjazdów wakacyjnych, związanych m.in. z niezgodnością wykupionej oferty z rzeczywistymi warunkami panującymi w hotelu czy kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zwracają się do nas również osoby poszkodowane w związku z błędami medycznymi, takimi jak leczenie przez dentystę wbrew zasadom sztuki lekarskiej, powikłania przy operacji lub porodzie czy przepisanie nieprawidłowych leków.

Działania kancelarii radców prawnych w postępowaniu o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia spraw o odszkodowanie mierzymy się z bolesnymi doświadczeniami naszych Klientów, jak pobicie, wypadek komunikacyjny, w wyniku którego zginęła bliska im osoba czy niepełnosprawność spowodowana przez nieudolnego lekarza. Zawsze wiąże się to także z wieloletnią traumą, z jaką przychodzą do nas osoby poszkodowane. Naszą powinnością w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie kalkulacja jakich kwot może domagać się poszkodowany. Brak jest w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie zawsze pozwala nam na podanie Klientom informacji, która daje im możliwość zadecydowania co do dalszego rozwoju sprawy.