Kancelaria prawna – reprezentacja z zakresu prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada długoletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, tak z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale także na doradztwie w obszarze bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii radców prawnych

Działając w imieniu Pracodawców, najczęściej pomagamy im w opracowaniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego kontynuacji, jak i zakończenia. Udzielana przez nas pomoc prawna ma nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale również ochronić ich przed potyczkami sądowymi z pracownikami. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, respektowanie prawa pracy jest coraz większym wyzwaniem. W związku z tym naszym celem jest praca w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny jako pełnomocnik Pracownika

Nierzadko zdarza się nam stawać roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie o wiele częściej nasza praca skupia się na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, niezasadnego zwolnienia czy chociażby nadgodzin. Bezsprzecznie obliguje nas to do zupełnie innego zaangażowania, ponieważ tego rodzaju sprawy związane są z ogromnymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Z tego powodu przekonanie sędziego do racji naszego Klienta jest dużym wyzwaniem.