Zestawy do masażu wibracjami Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Co powinieneś wiedzieć o Vitberg opinie?

Nieważne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, zapewne Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są moduły do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu w trakcie ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych, bolące biodro, stres czy spowolniony metabolizm – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg jest polskim producentem modułów do wibroterapii, która w rezultacie wieloletnich badań nad tą dziedziną stworzyła unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są montowane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie sprawdzane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]