Wywiad „INN:Poland” z producentem urządzeń Vitberg

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

Zapoznaj się z rozmową serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zajęła się tematem wibroterapii ćwierć lat temu i odtąd skutecznie modernizuje swoją ofertę.

Zestawy firmy Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast wytężone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jednak mają działanie doraźne i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z przychylną oceną klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być stosowane do rehabilitacji sportowców, są jednak także przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, gdzie można przetestować urządzenie i przekonać się o jego działaniu. Co czwarty pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki zestaw na własność. to dla nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]