Wibroterapia. Zestawy RAM Vitberg+ – opinie i produkcja

Więcej na temat Vitberg opinie na https://www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:sporcie wyczynowym, kosmetologii czy rehabilitacji. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, służące zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, lekarzom i sportowcom.

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami rodzimego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: działu elektroniki, szwalni, montowni i wykrawalni. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich części poddaje się wielu testom. Okrycie urządzenia wykonane jest ekologicznej skóry, stosowanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z aparatów marki Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do właściwego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów wibroterapii.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]