„Uroda i Zdrowie”o urządzeniach Vitberg

Skieruj się na urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/, aby odnaleźć szczegółowe informacje o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po miesiącu korzystania z produktu.

Vitberg – ocena autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do instalacji. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny obszaru nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje działają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w efekcie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać też przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]