Terapia wibracjami w domu – to możliwe z urządzeniami Vitberg

Vitberg. Więcej informacji na https://natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Ludzie pracujący za biurkiem po pewnym czasie zaczynają skarżyć się na bóle kończyn, bóle kręgosłupa oraz otyłość. Jedną z metod radzenia sobie z tymi schorzeniami jest wibroterapia, która w ostatnich latach przybiera na popularności. Badania nad tą metodą terapii prowadzano już w drugiej połowie XX w. Terapia wibracjami nie tylko pomaga uśmierzać ból, ale poprzez stymulację włókien mięśniowych i przyśpieszenie metabolizmu może wspierać także proces odchudzania. Z wibroterapii chętnie korzystają też zawodowi sportowcy do regeneracji tkanki mięśniowej po intensywnych treningach.

Domowa wibroterapia z modułami RAM Vitberg+

Terapia wibracjami nie jest jednak niedostępna dla zwykłego Kowalskiego. Można się jej oddać we własnym mieszkaniu, bez wymogu umawiania się na zabiegi w poradniach rehabilitacyjnych. W sprzedaży dostępne są urządzenia do wibroterapii produkowane przez firmę Vitberg, które przeznaczone są do stymulacji drganiami poszczególnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ pozwala na użycie trzech podstawowych programów: Relaks, Nogi oraz Kręgosłup, w których można wybrać cztery poziomy częstotliwości wibracji. Zestaw można powiększyć o dodatkowe moduły: Nogi, Kolana, Szyja, Biodra oraz Metabolizm.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]