Redaktor „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Wejdź na ktociewyleczy.pl, aby odnaleźć szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Poznaj opinię dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej często odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, zesztywnienie ramion i szyi czy bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w drgania nogi, plecy, biodra, szyję lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też odpręża, co owocuje spokojniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Urządzenie RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów stymulujących. Podział na moduły jest istotną zaletą urządzeń firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów lub dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]