Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Jeżeli pilnie musisz znaleźć specjalistów doświadczonych w dziedzinie psychoterapii UK, skieruj się na psychoterapia-uk.pl

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną z uwagi na Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, lecz ciągle nie brak chętnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii może generować mnóstwo utrapień, z którymi trudno jest się uporać bez dodatkowego wsparcia terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest niezbędny?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i mająca z tym związek rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, rodzą cały szereg problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi nierzadko powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą także trudności z dostaniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Nieznajomość języka, która ciągle jest dość często spotykana, sprawia, iż w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Zachowania tego rodzaju niezwykle trudno jest poskromić bez pomocy psychologa. Z tego powodu nie trzeba obawiać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje przekazane podczas wizyty zostaną powierzone dalej. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać kłopotów i słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, a także pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Konsultacja przeprowadzana jest po polsku, za sprawą czego odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej psycholog.

Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339