Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o zestawie RAM Vitberg+

W tym miejscu otrzymasz szczegółowe wiadomości na temat marki Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o różnej intensywności, może znacznie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle kręgosłupa, szyi czy nóg. Moduły masujące polskiej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – działanie i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który składa się z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do walki z symptomami stresu i do relaksacji.

Zestaw wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]