Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Zdrowe i śnieżnobiałe zęby to marzenie wielu osób. Niestety bakterie codziennie oddziałują na nasze szkliwo i powodują, że staje się ono żółte. Nie zawsze regularne zabiegi pielęgnacyjne działają efektywnie. Jak odzyskać nieskazitelny uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – nie tylko regularne zabiegi pielęgnacyjne

Szczotkowanie jamy ustnej po każdym posiłku to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznymi zmianami. Kwasy i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają prezentować się ładnie. Domowe zabiegi wybielające (pasty, lakiery, woski), nie zawsze są bezpieczne dla jamy ustnej. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są obecnie najbardziej popularne? Lekarze szczególnie zalecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która przynosi satysfakcjonujące rezultaty już po trzech sesjach. Zabieg nie wywołuje bólu i jest bezpieczny dla jamy ustnej.

Wybielanie zębów lampą BEYOND

Jak odbywa się wybielanie zębów metodą BEYOND? Wstępnym etapem jest przegląd stanu jamy ustnej. Następnie przy pomocy specjalnego wzornika oznacza się barwę zębów przed wybielaniem. Po przygotowaniu pacjenta do zabiegu, stomatolog przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na powierzchnię zębów. Istotny jest także dobór właściwego PH żelu. Preparat naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba minimalizując przebarwienia. Zabieg BEYOND rozjaśnia zęby nawet o 14 odcieni, efekty są więc spektakularne i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu należy unikać barwiących napojów i potraw przez co najmniej tydzień. Znakomite rezultaty zapewnia również wybielanie zębów za pomocą lampy LED.