Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Na https://portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie uzyskasz więcej informacji o marce Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy można kupić urządzenia do wibroterapii dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiedni przyrząd bodźca mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało bądź skupić się na jednym jego fragmencie. Wykorzystanie wibroterapii rekomendują lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Terapia wibracjami podnosi sprawność organizmu na wiele sposobów: poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do wibroterapii poprawiają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i niwelują stres, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – zestaw do wibroterapii polskiej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednakże pacjenci pragną korzystać z urządzeń do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Do takich osób skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich produktów w poradniach, działających na terenie Polski.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]