Blog „Polaku lecz się sam” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Vitberg. Uzyskaj więcej wiadomości o tej marce

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – ocena redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zaobserwował, że zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu do relaksacji polepszyło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i zmniejszeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy korzystaniu z urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg istotna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia też jego estetyka, wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji oraz fakt, że jest to dzieło polskiej marki. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całego zestawu (lub wyłącznie poszczególnych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg obecnych na terenie całej Polski.

Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]