Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Pełną ofertę sklepu jubilerskiego Kraków przejrzysz na obraczki.net.pl.

Wraz z rozkwitem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. Dziś coraz częściej wykorzystujemy możliwość zamawiania w sieci. I chociaż w internecie kupimy prawie wszystko, wciąż wiele produktów powinno się kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz pomoc specjalisty

Kupno złotej broszki, łańcuszka lub pierścionka wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Zatem, aby być pewnym, że biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście w sklepie jubilerskim. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają takie działanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli zamierzamy nabyć pierścionek lub obrączki ślubne, możemy przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli zaś zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za luźny albo za ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do odpowiedniego wymiaru albo zrobi nowy. Inną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania kompetentnej porady jubilera. Poradzi on nam jak dopasować stosowny kruszec, zaprezentuje aktualne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz daje się na chrzest, urodziny czy ślub.

Sklep jubilerski – renowacja zepsutej biżuterii i skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również pełnią inne usługi. Najważniejszą z nich jest naprawa uszkodzonej biżuterii. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka albo rozerwał się naszyjnik, złotnik błyskawicznie i sprawnie naprawi go w swoim warsztacie. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś, kto miał inny rozmiar palca, jubiler przerobi obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na pierścionku lub wisiorku datę, podziękowania, gratulacje albo inną znaczącą dla nas treść. Z kolei jeżeli chcemy obdarować kogoś oryginalnym upominkiem, albo mamy swój pomysł na broszkę albo zawieszkę, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w szkatułce mamy zniszczoną ewentualnie zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]