Uniwersalne i ponadczasowe – srebrne kolczyki

Dowiedz się więcej o kolczykach ze srebra na kolczyki.srebrne.net

Srebro to najbardziej lubiany przez wytwórców kolczyków materiał. Nie może to jednak dziwić, bo rzeczywiście posiada mnóstwo zalet. Jego ceny są o wiele niższe niż wielu innych kruszców, a jest metalem szlachetnym, zatem nie koroduje i długo nie traci swoich właściwości. Srebrne kolczyki są oprócz tego cenione z uwagi na bezpieczeństwo ich noszenia – bardzo zmniejszają bowiem ryzyko wystąpienia zakażeń. Jako że są naprawdę interesującą opcją dla szukających niestarzejącej się i wytrzymałej biżuterii, warto powiedzieć kilka słów na temat tego, w jakich sklepach je kupować i jak troszczyć się o srebrne kolczyki.

Srebrne kolczyki – w sklepie internetowym czy stacjonarnym?

Fantazja projektantów srebrnych kolczyków jest nieograniczona. Wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie – tak zwolennicy tradycyjnych rozwiązań, jak i kobiety, które bardziej lubią eksperymentalne projekty. Przed wyborem danych kolczyków warto zatem sprawdzić, co oferują nam różne sklepy. Trafionym rozwiązaniem z całą pewnością okaże się zakup w internecie – tym bardziej, kiedy zamierzamy wybrać oryginalne wzory srebrnych kolczyków.

Czyszczenie srebrnych kolczyków

Mimo wielu zalet, srebro ma także gorsze strony. Najistotniejszy jest fakt, iż srebrne kolczyki po paru latach ciemnieją. Łatwo tego uniknąć regularnie myjąc je specjalnymi środkami oraz trzymając w bezpiecznych pojemnikach. Nigdy nie wykorzystujmy jednak do ich pielęgnacji detergentów, gdyż potrafią uszkodzić ich powierzchnię.