Subtelny dodatek do licznych stylizacji – kolczyki serduszka

Więcej na temat kolczyki srebrne serduszka na https://www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka

Kolczyki serca są jednym z najchętniej nabywanych typów biżuterii dziecięcej i damskiej – można je ubrać na wszelkie okazje, bardzo dobrze podkreślają urodę, są też kapitalnym pomysłem na podarunek. Jakie formy kolczyków dostępne są na rynku? Z jakich surowców zwykle są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – wzór nie tylko dla dziewczynek

Motyw serca jest popularnie wykorzystywany w jubilerstwie. Jest on punktem wyjścia do tworzenia kolczyków zarówno dla dziewcząt, jak i dla pań. Kolczyki serca są subtelnym nadprogramem licznych stylizacji. Wytwarza się je zarówno w postaci sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest przeważnie wybierany na niezobowiązujące okazje – nosimy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, tylko niezauważalnie podkreślają naturalną urodę właścicielki. Z kolei długie kolczyki serca mogą być zastosowane do optycznego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia twarzy. Tego typu kolczyki pasują na studniówki, wizyty w operze bądź spotkania z ukochanym i rewelacyjnie komponują się one ze stylowymi sukienkami. Z kolei najmłodsi mogą założyć kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serca – perfekcyjny podarunek dla ukochanej kobiety

W sprzedaży dostępne są kolczyki serca wykonane ze złota i srebra. Popularne są też modele pozłacane – tańsze, a przy tym wyglądają nadzwyczaj wspaniale. Zarówno kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być przystrojone kamieniami drogimi, na przykład cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. U jubilerów kupimy kolczyki serduszka w kolorze rubinowym czy błękitnym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, na przykład na Dzień Babci, rocznicę ślubu tudzież z mnóstwa innych okazji. Podarowane kochanej kobiecie – babci, partnerce lub dziewczynie, kolczyki serduszka będą zawsze przypominać o łączącej was więzi, miłości oraz szacunku.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]