Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Więcej szczegółów o kolczykach ze sztyftami

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje nie tylko wykorzystany do ich zrobienia metal, projekt oraz ozdobne kamienie, ale również typ zapięcia. W sklepach dostępne są najróżniejsze rodzaje mocowań – między innymi długie bigle oraz małe sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla wszystkich kobiet, które lubią minimalizm i wygodę, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i są bezpieczne dla uszu. Szczególnie ważna jest również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na wyjątkowe imprezy oraz te, które śmiało można nosić na spotkania ze znajomymi.

Kolczyki na sztyftach – uniwersalna prostota

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko naprawdę eleganckie, a jednocześnie nie zniechęcają nadmiarem. Dobrym pomysłem okażą się na pewno wykonane ze srebra kolczyki zdobione niewielkimi, szlachetnymi minerałami – turkusem lub bursztynem. Najlepiej pasować będą do skromnych, lecz eleganckich kreacji – ich wkomponowanie upraszczają małe gabaryty i nieskomplikowany projekt.

Tańsze kolczyki na sztyftach

Z tych samych powodów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane również do zwykłych strojów. Do biura dobrze założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – prezentują się niemal równie dobrze, co naturalne, a ich ewentualne zgubienie nie okaże się tak bolesne. Syntetyczne kamienie, które naprawdę dobrze łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku żartobliwą ozdobą.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]