Garść porad dotyczących długich kolczyków

Chcesz kupić długie kolczyki? Sprawdź https://www.bizutik.pl/kolczyki/dlugie

Stylowa biżuteria doskonale uwydatnia prawdziwy urok każdej kobiety i sprawdza się w rozmaitych sytuacjach – można ją nosić romantyczne rendez vous we dwoje, na wielkie przyjęcia albo do pracy. Jak dobrać długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – subtelne łańcuszki, listki oraz rurki

Długie kolczyki pasują do przeróżnych typów urody – mogą je nosić kobiety z wyraźnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi, jak i te o owalnej twarzy. Wszystko zależy od rezultatu, jaki chcemy ostatecznie uzyskać. Kolczyki długie na co najmniej 2 cm doskonale wysmuklają szyję oraz wyszczuplają twarz, a specjalne ku temu predyspozycje mają wzory kolczyków o podłużnym i wąskim kształcie, przykładowo, w postaci liści czy pałeczek. Popularne są też wiszące kolczyki w formie delikatnych łańcuszków, które bajecznie wyglądają na uszach i są delikatnym akcentem, który nie dominuje stylizacji. Dzięki dobrze dopasowanej biżuterii cała sylwetka sprawia wrażenie lżejszej i staje się optycznie smuklejsza. Długie kolczyki mogą też mieć kształt kółeczek – te modele nie wysmuklają szyi, ani nie wyostrzają zarysu twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku kobiet, które dążą do uzyskania subtelnego tonu stylizacji.

Kolczyki długie – na bal maturalny i ślub koleżanki

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień oraz na specjalne okazje. Będą idealnym dopełnieniem szykownej sukienki, ubranej na przykład na wesele, Sylwestra bądź zabawę szkolną. Wyraziste srebrne kolczyki z błękitnymi cyrkoniami uwydatnią błękitny kolor oczu, a złocone pałki będą doskonale pasować do pozostałych elementów biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki srebrne w postaci liści – są niezobowiązujące i doskonale uwydatniają charakter casualowych stylizacji. Na romantycznym spotkaniu najlepiej zaprezentują się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zniewalający blask z pewnością zafascynuje każdego. Dobrą propozycją na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to symbol ponadczasowej elegancji.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]