Dlaczego srebrne pierścionki są tak popularne

Zamów pierścionki

Znakiem ponadczasowej wytworności są srebrne pierścionki. Dodatki zrobione z tego niezwykłego stopu musi mieć w swojej szkatułce każda stylowa Polka. Sprawdźmy więc, czym wyróżniają te piękne precjoza, będące ozdobą damskiej ręki.

Srebrne pierścionki – które są najbardziej wytrzymałe?

Najbardziej szlachetna próba srebra to 999, lecz takie srebro jest produktem elastycznym, mało odpornym na wszelkie uszkodzenia i jako pierścionek może szybko się poniszczyć. U jubilera kupimy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki robione ze stopu 925. Możemy pokusić się o pierścionek klasyczny lub bardziej okazały. Te najpiękniejsze wysadzane są cyrkoniami, szmaragdami, koralem, jak również diamentami. Ogromnym plusem biżuterii wykonanej ze srebra jest możliwość – jeśli tylko zechcemy taka konieczność – zredukowania lub powiększenia ich wielkości, o co zatroszczą się wykwalifikowane zakłady jubilerskie. Nie zapominajmy też o regularnym czyszczeniu pierścionków, żeby prezentowały się idealnie przez długie lata.

Gdzie znajdziemy oryginalne srebrne pierścionki?

Szlachetną biżuterię dostaniemy u każdego złotnika. Zamiast jednak wydawać fortunę w sklepach stacjonarnych, opłaca się poszperać też w sklepach internetowych, gdzie koszty są aż o 25 procent lepsze. Znajdziemy tam srebrne pierścionki w rozmaitych fasonach, okraszone szykownymi minerałami. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, a w razie potrzeby możemy zwrócić zamówienie z powrotem. Takie zakupy online to bogaty wybór i czysta przyjemność dla każdej damy.