tabliczki na drzwi, tabliczki informacyjne

Tabliczki na drzwi ułatwią poruszanie się po zakładzie pracy

W każdym budynku znajduje się bardzo dużo różnorakich sal, które mają mniejsze lub większe znaczenie. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale też osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę ogromny. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można spotkać w sprzedaży? Czym charakteryzują się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – gdzie są stosowane?

Właściwe oznakowanie budynku podnosi przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy chodzi o przedszkole, sklep, urząd czy biuro – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń pozwala na szybkie odnalezienie pokoju, który na dany moment jest naszym celem. Taka sytuacja ma miejsce między innymi w szpitalu czy szkole. W przypadku biur, urzędów oraz banków tabliczki na drzwi ułatwią odnalezienie pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas na dany moment osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać umieszczony na nich opis. Dzięki temu w momencie, kiedy np. w zakładzie pracy dochodzi do odejścia pracownika, nazwisko na tabliczce można bez większych problemów zmienić. Pozwala to więc oszczędzić naprawdę dużą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem wydawać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze można ich użyć?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez trudu odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które przeznaczone są jedynie dla personelu konkretnej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te sale, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny wchodzić. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można także oznaczyć punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się na ten moment ogromną popularnością. Bardzo często na tych tabliczkach w miejscu napisu znajduje się przekreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz tego znaku jest więc naprawdę jasny. Nie zapominajmy także, iż tabliczki informacyjne umieszcza się też przy wejściu do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]