Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Wszystko o dostawcy przekładni falowych znajdziesz na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze wykorzystanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych światowych wytwórców.

Przekładnie, motoreduktory oraz silniki DC i BLDC od najlepszych producentów

Istniejąca od przeszło 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (AC, DC i BLDC, a także silników DC wytwarzanych z materiałów najwyższej jakości przez renomowanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy cechujące się nadzwyczajną żywotnością oraz niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji systemów służących do obsługi intralogistyki, frezarek czy robotów przemysłowych, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD świetnie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, a także przy narażeniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza także produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec, Sesame Motor Corp oraz Bodine Electric Company.

Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]